Informace pro účastníky semináře „Záludnosti konzervování-restaurování historických zbraní a zbrojí“
7.11.2019

Info pro účastníky semináře „Záludnosti konzervování-restaurování historických zbraní a zbrojí“, který se uskuteční 25. 11. 2019 v Muzeu policie ČR:

Prosíme zájemce o publikace Metodického centra konzervace, aby si požadované publikace objednávali přímo u kolegyně Mgr. Marie R. Cohen gilbertova@tmbrno.cz. Do e-mailu prosím uveďte název publikace (publikací) a fakturační údaje (adresa + IČO). Pokud si přejete publikace přivézt i s fakturou, je nutno tu objednávku učinit nejpozději do 18. 11. 2019. K pozdějším objednávkám lze vystavit pouze jednoduchý příjmový doklad. Objednávat lze do 22. 11. 2019 do 11:00. Objednané tituly pro Vás budou připraveny 25. 11. na semináři.

Záludnosti konzervování-restaurování historických zbraní a zbrojí_INFO pro účastníky + program