Péče o moderní materiály v muzeích, galeriích, knihovnách a archivech 2023

29.11. - 29.11.2023

Zrcadlová kaple Klementina, Křižovnické nám. 1040/4, 110 00 Staré Město

Pracovní skupina „Plasty“ při Komisi konzervátorů-restaurátorů Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s. ve spolupráci s Odborem ochrany knihovních fondů Národní knihovnou České republiky a Ústavem chemické technologie restaurování památek VŠCHT Praha Vás srdečně zvou na konferenci s názvem „Péče o moderní materiály v muzeích, galeriích, knihovnách a archivech 2023“. Konference bude zaměřena na péči o moderní materiály v kulturních institucích České republiky. Pracovníci různých institucí budou prezentovat svou činnost ve výzkumu, péči a zásazích na sbírkových předmětech z plastů. Budou představeny aktuální informace v této oblasti a následně bude dán prostor pro diskuzi o akutních potřebách či tématech.

Kvůli kapacitě sálu se prosím přihlaste ZDE. Přihlašování bude možné do 24. 11. 2023.